Erzurum - Kars Havaalanı TransferErzurum Havaalanı TransferKarsTurizm Rehberi ve Transferler

Erzurum Havaalanı-Kars Transfer

Erzurum Havalimanı, keşfetmek için harika bir yer olan Erzurum’da bulunmaktadır. Şehirden bu bölgeye toplu taşıma araçlarını kullanarak kolayca seyahat edebilirsiniz. Havaalanından otobüs ve özel transfer firmaları mevcuttur ve bu hizmeti sunan birkaç özel şirket vardır. Çoğunun uygun fiyatlı ve güvenilir olduğunu göreceksiniz.

Erzurum Havalimanı-Kars transfer, şehre gidiş-dönüş için en uygun yoldur. Sizi şehir merkezine götürmek için otobüsler ve servisler mevcuttur. Aceleniz varsa, taksi kiralayabilir veya taksiye binebilirsiniz. Ucuz ve rahat bir seyahat yöntemi arıyorsanız Erzurum Havalimanı’ndan Kars’a transfer harika bir seçenek.

Şehir, uluslararası ulaşım ağlarına iyi bağlantılara sahiptir ve bu da Kars’a araba ile ulaşmanızı kolaylaştırır. Taksiye çok para harcamak istemiyorsanız, sizi şehre götürecek bir otobüs kiralayabilirsiniz. SunExpress, bu bölgeye ve ülkenin diğer bölgelerine uçuşlar sunmaktadır.

Erzurum Havalimanı

Havalimanından şehre ulaşmak için Erzurum havalimanı servislerini kullanabilirsiniz. Bu servisler istasyon meydanından hareket ederek Gez Mahallesi, Hastaneler Caddesi, Erzurum Teknik Üniversitesi ve Otogar’da durmaktadır. Havalimanından şehre yolculuk yaklaşık 20 dakika sürüyor. Ayrıca havaalanından taksi de kiralayabilirsiniz. Kars’a konforlu ve güvenilir bir yolculuk arıyorsanız profesyonel bir transfer firmasının hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Erzurum’un iki terminali vardır: dış hatlar ve iç hatlar. Havalimanında günlük olarak çalışan birçok otobüs bulunmaktadır. Havalimanından şehre transfer sunan birçok otobüs firması var. Erzurum Büyükşehir Belediyesi, şehrin ana otogarına çift yönlü servis hizmeti vermektedir. Şehir merkezine ulaşmak için taksiye binebilir veya kiralık araba kullanabilirsiniz.

Erzurum‘dan Kars’a seyahat etmeyi planlıyorsanız, taksi veya transfer kullanabilirsiniz. Bir havaalanı taksisi veya transfer fiyatına sürücü hizmetleri, lisanslı bir sürücü, geçiş ücretleri ve bagaj dahildir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak özel bir tur seçebilir veya özel bir transfer aracı kiralayabilirsiniz. Kalabalık bir grubunuz varsa, sabit ücretli bir acente ile anlaşıp konforun ön plana çıktığı seyahat yapabilirsiniz.

Erzurum havalimanı varmı?

Evet var. Erzurum’un iki terminali vardır: dış hatlar ve iç hatlar. Havalimanında günlük olarak çalışan birçok otobüs bulunmaktadır. Havalimanından şehre transfer sunan birçok otobüs firması var. Erzurum Büyükşehir Belediyesi, şehrin ana otogarına çift yönlü servis hizmeti vermektedir. Şehir merkezine ulaşmak için taksiye binebilir veya kiralık araba kullanabilirsiniz.

Erzurum havalimanı – kars transfer ücreti ne kadar?

350 TRY ile başlayıp kişi sayısı ve konfora göre değişebiliyor bizi aramaktan çekinmeyin en uygun şekilde yardımcı olabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu