Palandöken TransferTurizm Rehberi ve Transferler

Palandöken Havaalanı VIP Transfer

Erzurum, İstanbul’dan iki saatlik bir uçuş. Palandöken havalimanı ulaşım, Erzurum şehir merkezine ulaşım yaklaşık 30 dakika sürecektir. Bu elverişli konum, havaalanına 5 km uzaklıktadır. Ayrıca ortak havaalanı servisi sunmaktadır. Özel bir şoföre sahip olmayı veya ortak bir havaalanı servisi rezervasyonu yapmayı seçebilirsiniz. Ayrıca havalimanı ulaşımını otel aracılığıyla ayarlamayı da tercih edebilirsiniz. Bir iş gezisi için seyahat ediyorsanız, Erzurum VIP transferi tercih edebilirsiniz.

Bu arada, Erzincan Havalimanı Palandöken transfer‘i çevreyi gezmenin en iyi yollarından biridir. Hedefinize ulaşmak için prestijli bir araba, iş minibüsü veya servis otobüsü rezervasyonu yapabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 146 dakika sürer. Transferi belirli bir adrese de rezerve edebilirsiniz yada direk bizi arayarak geçmiş tüm misafirlerimiz gibi mutlulukla gezebilirsiniz. 24 saat hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız kadar yolcuyu ağırlayacaktır. Fiyatlar günün saatine göre değişebileceğinden önceden plan yapmak en iyisidir.

Sway otel’in misafirleri için daha fazla etkinliği olduğundan, çocuklarınız varsa bu iyi bir seçenektir. Sway otelinde kayak pistlerine sahip olabilir ama Dedeman Palandöken kayak için daha uygun. Sway’e tek yön VIP transfer tek yön 350 TL’ye mal olacak. Şunu da unutmamak gerekiyor ski-pass‘a da ihtiyacınız olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu