Erzurum Kayak MerkeziPalandöken TransferTurizm Rehberi ve Transferler

Erzurum Havalimanı-Palandöken Transfer

Erzurum havalimanı-Palandöken transferini kullanmak, Türkiye seyahatinize başlamak için harika bir yoldur. Türkiye’nin doğusundaki Erzurum şehri, havaalanına sadece 11 km uzaklıktadır. Terminali yaklaşık 200 araç kapasiteli büyük bir açık hava binasıdır. Transfer hizmeti uygun fiyatlı ve düzenlenmesi kolaydır. Şehre ulaşmak bir esinti.

Erzurum havaalanı-Palandöken transferi, varış noktasına ulaşmanın uygun bir yoludur ve maliyetler, yolcu sayısına ve alınma tarihine bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Maliyet rezervasyon onayınızda listelenecek ve prestijli bir araba, iş minibüsü veya servis otobüsü seçeneğine sahip olacaksınız. Havalimanından Palandöken Ski MR\’a tahmini seyahat süresi 23 dakikadır. Taksi, otelinizin veya dairenizin geliş alanında bekliyor olacak. Bu hizmeti kullanmayı seçerseniz, park yeri bulma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Check-in yaptıktan sonra uygun, uygun fiyatlı ve güvenilir bir transfer hizmeti bulacaksınız. Lüks bir araba, bir iş minibüsü veya bir servis otobüsü arasından seçim yapabilirsiniz. Erzurum havalimanı-Palandöken transfer ücreti yolcu sayısına, araç tipine ve kullandığınız ödeme şekline göre değişmektedir. Transfer hizmetinin maliyeti, sürücü hizmetlerinin maliyetini, yerel paralı yollarda seyahat etmeyi ve yetişkin ve çocuk sayısı için bagaj miktarını karşılayacaktır.

İster lüks bir araba, ister bütçeye uygun bir iş minibüsü arıyorsanız, özel bir kapıdan kapıya transfer hizmetinin hedefinize ulaşmak için uygun bir yol olabileceğini bilmekten mutluluk duyacaksınız. Konfor ve güvenliğin yanı sıra, kapıdan kapıya özel bir hizmetin fiyatına sürücü ve Uçuş İzleme hizmetleri dahildir, böylece asla acele veya hazırlıksız hissetmezsiniz.

Erzurum havaalanından Palandöken beldesine özel kapıdan kapıya transferin maliyeti, kişi sayısına ve araç tipine bağlıdır. Ücret her kişi için farklı olacaktır, ancak tahmini seyahat süresi 23 dakika civarında olacaktır. Kayak merkezine ulaştıktan sonra otelinizi, dairenizi veya villanızı rezerve edebilirsiniz. Yamaçlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanın uygun bir yolu.

Erzurum havalimanı palandöken transfer ücretleri?

500 Try ile başlar konfor ve kişi sayınıza göre değişir transfer maliyetleri değişkenlik gösterildiği için her zaman güncel fiyat sorun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu