Erzurum Havaalanı TransferErzurum Havalimanı TransferTurizm Rehberi ve Transferler

Erzurum Havalimanından Palandöken Kayak Merkezine Ulaşım

Erzurum havalimanı palandöken ulaşım, Türkiye’nin doğusundaki Erzurum şehrine 11 km uzaklıkta bulunan bir kamu ve askeri havalimanıdır. 1966 yılında açılmıştır ve şehre 11 km uzaklıktadır. Terminal 5.750 metrekarelik bir alanı kaplıyor ve 200 araçlık açık otoparka sahip. Havalimanına gelen yolcular için birçok ulaşım seçeneği mevcuttur. Bazı seçenekler arasında ulaşım servisleri ve özel araçlar yer almaktadır.

Erzurum Havalimanı’ndan servisler İstasyon Meydanı’nda bulunabilir. Ancak  Erzurum VIP transfer isterseniz çok uygun ücretlere hem evinizden havalimanına yada Erzurum havalimanından Palandöken‘e araç kiralabilirsiniz. İstasyon Meydanı, Gez Mahallesi ve Hastane Caddesi boyunca uzanan bu otobüsleri Erzurum Büyükşehir Belediyesi işletiyor. Ayrıca havalimanında ve şehirde birçok taksi hizmeti mevcuttur. Günün saatine bağlı olarak, şehir merkezine ulaşmak yaklaşık 20 dakika sürecektir. Erzurum Havalimanı, shuttle hizmetlerinin yanı sıra taksi ve özel araçlar da sunuyor.

Erzurum Vip Transfer Hizmetleri

Erzurum Şehir merkezine gidiş ve geliş için daha uygun fiyatlı bir yol arıyorsanız, vip transfer değil de normal binek araç kiralayabilir size özel şoförünüzle birlikte bir yemek yiyip  veya tatil yerine tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine trenle de gidebilirsiniz. Erzurum Havalimanı’ndan Palandöken\’e çeşitli otobüs seferleri bulunmaktadır. Uçuş saatinize bağlı olarak seyahatiniz için en uygun ve uygun seçenekleri bulabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı’ndan Kayak otellerine transfer yaklaşık 17 dakika sürmektedir. Erzurum Vip Transfer hizmetleri fiyatları araç tipine, yetişkin ve çocuk sayısına ve kullandığınız ödeme yöntemine göre belirlenmektedir. Seçtiğiniz araç türüne bağlı olarak, fiyata sürücü hizmetleri, yerel paralı karayolu taşımacılığı ve yanınızda getirmeyi planladığınız bagaj miktarı dahildir. Çocuklarla seyahat ediyorsanız, arabada kaç koltuk olduğunu bilmek isteyeceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu